Hakkında

Vision Larga İzmir merkezli tam bağımsız bir tasarım stüdyosudur. Sadelik ve netliğin zamansız ilkelerine odaklanan bir uygulama ile yerel ve uluslararası müşterilere unutulmaz kimlik ve marka çözümleri yaratarak yaklaşık 8 yıldır yardımcı oluyoruz.Markaları daha büyük markalara dönüştüren iş geliştirme hizmetleri ve marka bilinci oluşturma ile birlikte dijital pazarlamayı mükemmel grafik tasarımla birleştiriyoruz.

Hakkında
Hakkında
2016

2016

8 yıldır markaları daha büyük markalara dönüştüren iş geliştirme hizmetleri ve marka bilinci oluşturma ile birlikte dijital pazarlamayı mükemmel grafik tasarımla birleştiriyoruz.

Vision Larga, markaların ve firmaların özelliklerini, ürünlerini ve hizmetlerini hedef kitleye sunabilmek için özgün bir görsel kimlik oluşturmayı amaçlar. Müşterilerine logo, amblem ve logotype olmak üzere iki farklı hizmet sunar. Bu hizmetler, müşterilerin marka algısını güçlendirmek ve tanınabilirliğini artırmak için özenle tasarlanır.

Kurumsal kimlik tasarımı, katalog tasarımı, broşürler ve basılı ilanlar gibi çeşitli hizmetleri de içeren geniş bir yelpazede hizmet sunar. Bu tasarımlar, müşterilerin marka imajını etkili bir şekilde iletmek ve potansiyel müşterilerin ilgisini çekmek için özenle hazırlanır.

Markanın hedef kitleyle etkileşime girdiği ve iletişim kurduğu platformlarda, markanın hedef kitlesine uygun içerikler paylaşılır.

Markanızı geniş kitlelere ulaştırmak ve çevrimiçi varlığınızı güçlendirmek için etkili Facebook ve Instagram reklamlarıyla dijital pazarlama hizmeti sunar.

Gotansiyel müşterilere doğrudan erişim sağlayarak işletmenizin büyümesini hızlandırın. Google Ads ile reklam vererek, arama motoru sonuçlarında, web sitelerinde ve diğer çevrimiçi platformlarda markanızın görünürlüğünü artırın.

İşletmenizin kimliğini oluşturmanın ve tanıtmanın temelidir. Doğru strateji ve tasarım ile markanın prestiji arttırılır, müşterilerinizi etkiler ve sektördeki rekabet avantajınızı sağlar.

Markanın online kimliğini oluşturan ve ürünler/hizmetler hakkında bilgi veren platformdur. Markanın değerlerini ve mesajını yansıtan bir tasarım olmalıdır.